Спорт
Прекратиха мач на Несебър още в десетата минута
TразмерT

Мачът от 14-ия кръг на Трета югоизточна лига между Несебър и Сокол (Марково) е бил прекратен още в 10-та минута при резултат 1:0 за "делфините". Причината е, че гостите са дошли само с 8 играчи за срещата, като до десетата минута двама от техния отбор са се контузили и така отборът на Сокол е останал само с шестима футболисти на терена. В такъв случай по правилник съдията е длъжен да прекрати мача и да присъди служебна загуба за провинилия се отбор. Така несебърлии записаха победа с 4:0.

Това не е първия случай през този сезон, в който отборът на Сокол (Марково) не може да събере цял отбор за гостуване. На 7 септември "соколите" изобщо не се явиха за двубоя със Созопол, като в последствие от техния актив бяха отнети 3 точки заради неявяване на срещата.