Спорт
“Нефтохимик” с нова победа, “Черноморец” се издъни у дома
TразмерT

“Нефтохимик” победи с 2:1 отбора на “Миньор” (Раднево) и запази първото си място в Трета югоизточна лига. Двубоят от 15-я кръг се игра на стадион “Лазур”. Домакините поведоха в края на първото полувреме след гол на Деян Христов в 43-та минута.

Гостите от Раднево успяха да изравнят в 63-тата минута, а 20-минути по-късно, автогол на техен играч донесе победата на “шейховете”.

Другият бургаски тим в лигата “Черноморец” допусна загуба у дома от състава на “Розова долина” (Казанлък). Попаденията си казанлъчани отбелязаха през второто полувреме, в рамките на две минути.

В следващия кръг “нафтата” приема “Левски” (Карлово)”, докато “акулите” гостуват на отбора на “Садово”. И двете срещи ще се играят на 24 ноември.