Спорт
Легенди на Черноморец и звезди от САЩ ’94 си вкараха по три гола
TразмерT

Легендите на Черноморец Бургас и звезди от САЩ ’94 си вкараха по три гола в зрелищен двубой на едноименния стадион. Срещата бе част от празненствата по случай 100-годишнината на отбора.

Петър Жабов и Стефан Трайков дадоха преднина на „акулите“, а Дончо Донев намали резултата за националите преди почивката. Въпреки проливния дъжд, който се изсипа над Бургас, това не попречи на 22-та на терена да се забавляват, а головете да „валят“.

Захари Сираков изравни за „лъвовете“ и върна интригата в мача. Светослав Петров дори даде преднина на гостите. Емил Тодоров постави крайния резултат – 3:3.

Треньор на „акулите“ бе Димитър Димитров – Херо, а на „лъвовете“ – Иван Вутов. Близо 2000 души, които дойдоха за зрелищния мач не останаха разочаровани от видяното.